Kocaeli Kız Yurtları

Kocaeli'de bulunan kız yurtları: İlimizde irili ufaklı bir çok yurt bulunmaktadır. Kontejanlarımızın dolması halinde sizlere hangi yurtlarda imkanların nasıl olduğuna dair de bilgi verebilmekteyiz.

Kız yurdu haliyle diğer yurtlara göre daha fazla rağbet görmekte ve odalar Ağustos ayından itibaren dolmaktadır. Erken kayıt yaptırmanız sizin için avantaj gibi gözükmektedir. Şayet sezon içinde yurda çıkmayı planlıyorsanız; problem yaşayabilirsiniz. İzmit merkezde bulunan kız öğrenci yurtlarını kocaeli kız öğrenci yurdu yazarak google arama motorundan bulabilirsiniz.

Foto
Foto
  • SOSYAL YAŞAM
  • BAŞARI YÜZDESİ
  • KENDİNE GÜVEN
  • PLANLI ÇALIŞMA

Neden Çilek Kız Yurdu ?

Öğrencilerimize Sınırsız Ayrıcalık

Kampüslere ulaşım konusunda öğrencilerimize servis sağlamada yardımcı oluyoruz. En ekonomik ulaşım kaynaklarına yönlendirme yapıyoruz.

AİLELERİYLE SÜREKLİ İRTİBAT HALİNDEYİZ

Çocuklarımızın sıkıntılarını çözme konusunda daima yanlarında yer alarak, sorunlarını çözmek adına aileleriyle irtibat kuruyoruz.

FİYAT&PERFORMANS AYRICALIĞI

Kocaeli İzmit merkezde bulunan yurtlarla kıyaslandığında, fiyat ve sunduğu imkanlar bakımında bir çok avantajı birlikte sunuyoruz.

YILLARIN BİLGİ VE TECRÜBESİ

Yurt ve Servis tecrübemizin uzun yıllara dayanması, öğrenci ve veliler için büyük bir avantaja dönüştürüyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Yurt Geneli

Yurdumuzda katı olmasa da bir disiplin söz konusudur. Ortak kullanım alanlarında düzeni sağlayacak kurallarımız bulunmaktadır. Öğrencilerimizin huzurlu olmaları için gerekli tedbirler alınmıştır.

Aynı zamanda olası krizler için kurum içi öğrencilerimize kısa süreli ve uzun aralıklarla eğitimler verilmektedir.

foto

Yurdumuzun giriş çıkış saatleri önceden belirlenerek öğrencilere bildirilir. Velilerin istekleri doğrultusunda yoklama sabit telefonlardan yapılabilir.

Binanın girişinde güvenlik bulunmaktadır. Ayrıca bina kamera güvenlik sistemi ile korunmaktadır.