Kocaeli Kız Yurt Fiyatları

Kocaeli Çilek Kız Yurdu Oda ücretleri odada kalacak öğrenci sayısına göre değişiklik göstermektedir. Odalarımız 1,2,3,4,5 ve 6'şar kişiliktir. Sınırsız internet imkanı bulunmaktadır. Sabah ve akşam yemeği yurt fiyatına dahil edilmekte ve sevgili öğrencilerimizin giriş saatlerine uygun olarak verilmektedir. Özel güvenlik görevlisi bulunmakta ve yurdumuz 7/24 kamera güvenlik sistemiyle izlenmektedir. Kız öğrenci yurdumuz, şehir merkezinde ve Kocaeli Valiliği yanında yüksek koruma alanı içersindedir. Kampüslere ulaşım kolaydır ve her dört dakikada bir yurt önünden yürüme mesafesinde duraklardan kalkan otobüsler bulunmakatadır. Otobüsle merkez yerleşkeye (Umut Tepe) ulaşım sadece 17 dakika sürmektedir. Yurdumuzun oda resimlerini gezerek kullanılan mobilya ve döşemelerin kalitesini anlayabilirsiniz. Aşağıdaki formu doldurarak oda fiyatı alabilirsiniz.

Nakit ödemelerde %10 indirim yapılmaktadır. World karta 12 ay taksit imkanımız bulunmaktadır. Diğer kredi kartlarıyla da tek çekim ödeme yapabilirsiniz. Diğer esnek ödeme koşulları hakkında mutlaka bilgi alınız. 0262 331 93 96

Foto
Foto
  • SOSYAL YAŞAM
  • BAŞARI YÜZDESİ
  • KENDİNE GÜVEN
  • PLANLI ÇALIŞMA

Neden Çilek Kız Yurdu ?

Öğrencilerimize Sınırsız Ayrıcalık

Kampüslere ulaşım konusunda öğrencilerimize servis sağlamada yardımcı oluyoruz. En ekonomik ulaşım kaynaklarına yönlendirme yapıyoruz.

AİLELERİYLE SÜREKLİ İRTİBAT HALİNDEYİZ

Çocuklarımızın sıkıntılarını çözme konusunda daima yanlarında yer alarak, sorunlarını çözmek adına aileleriyle irtibat kuruyoruz.

FİYAT&PERFORMANS AYRICALIĞI

Kocaeli İzmit merkezde bulunan yurtlarla kıyaslandığında, fiyat ve sunduğu imkanlar bakımında bir çok avantajı birlikte sunuyoruz.

YILLARIN BİLGİ VE TECRÜBESİ

Yurt ve Servis tecrübemizin uzun yıllara dayanması, öğrenci ve veliler için büyük bir avantaja dönüştürüyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Yurt Geneli

Yurdumuzda katı olmasa da bir disiplin söz konusudur. Ortak kullanım alanlarında düzeni sağlayacak kurallarımız bulunmaktadır. Öğrencilerimizin huzurlu olmaları için gerekli tedbirler alınmıştır.

Aynı zamanda olası krizler için kurum içi öğrencilerimize kısa süreli ve uzun aralıklarla eğitimler verilmektedir.

Yurdumuz

Yurdumuzun giriş çıkış saatleri önceden belirlenerek öğrencilere bildirilir. Velilerin istekleri doğrultusunda yoklama sabit telefonlardan yapılabilir.

Binanın girişinde güvenlik bulunmaktadır. Ayrıca bina kamera güvenlik sistemi ile korunmaktadır.